Classificació Fase Final Campionat de Catalunya Open SPIT Roc&BolBeach 2017

Equips inscrits al Torneig Sènior Open SPIT Roc&BolBeach 2016

Tanquem inscripcions del Torneig Sènior Open SPIT Roc&BolBeach 2016!

Aquest són els equips inscrits:

Això no és seriós HP
Almogavers
ARHS Team
ARHS Team B
ARHS Team Femení
Arreplegats
BCH Plan B XP-Sports
Beach Airlines
CHLSM Sorra Femení
Flish Flasheros HP
GEIEG Femení
HAC Ciutadella
HP Camel Toe
HP Camel Toe Femení
HP Fisching Masters
HP Harresi Kaigan
HP Kremlin
HP Sant Quirze
HP Tullits
HP Yongo boys
HPG
HPG Femení
HPG Junior Femení
Magnum Team
Pirris Team
Plan B XP-Sports
Redzone
RocaClicka
Sleen Filipin Team
Spartak de Farra
SPNHP
Tajar Foundation
TNT
Wanjiabubai

Classificació FINAL Torneig Base Roc&BolBeach 2015

Moltes felicitats a tots els guanyadors del Torneig Roc&BolBeach 2015!!!

Prebenjamí
1r classificat: Mini Warriors-HPG
2n classificat: Hòbbits
3r classificat: Mini blaus

Benjamí Femení
1r classificat: P. B. Handbol Montmeló
2n classificat: Petites Guerreres

Benjamí Masculí
1r classificat: X-Boys
2n classificat: Marmol Team
3r classificat: Handbol Cardedeu

Aleví Femení
1r classificat: ARHS Team Aleví Femení
2n classificat: SPNHP GROC Aleví Femení
3r classificat: Chiuauas Sant Esteve

Aleví Masculí
1r classificat: HPG Ultimate Team
2n classificat: Els Simpson's
3r classificat: ARHS Team Aleví Masculí

Infantil Femení
1r classificat: ARHS Team Infantil Femení
2n classificat: Las Chicas de Berni
3r classificat: CHLSM Sorra Temerarias

Infantil Masculí
1r classificat: Nottingham Prisas
2n classificat: Black Diamons
3r classificat: ARHS Team Infantil Masculí

Cadet Femení
1r classificat: ARHS Team Cadet Femení
2n classificat: Risoterapia
3r classificat: SPNHP NEGRE Cadet Femení

Cadet Masculí
1r classificat: ARHS Team Cadet Masculí
2n classificat: HP Camel Toe
3r classificat: HP Lads B

Equips inscrits al Torneig Base 2015

Tanquem inscripcions del torneig base amb un gran èxit de participació!

Aquest són els 69 equips inscrits al Torneig Base Roc&BolBeach 2015:

Anonimus
ARHS Team Aleví Femení
ARHS Team Aleví Masculí
ARHS Team Cadet Femení
ARHS Team Cadet Masculí
ARHS Team Infantil Femení
ARHS Team Infantil Masculí
Benjamí Cardedeu
Big Team Sant Esteve
Black Diamons
Bombay Team
CH Llavaneres Maresme Week Benjamí
CH Llavaneres Maresme Week Inf. M
Chiuauas Sant Esteve
Chlsm Sorra
CHLSM Sorra Temerarias
Club Handbol Palautordera
Els Enrolladets
Els Simpson's
Espartanos HC
Estrellitas de Arena
Handbol Montmeló Benjamí
Handbol Montmeló Cadet Femení
Handbol Parets
Handbol Platja Granollers 1999
Handbol Platja Granollers 2000
Handboys
Hòbbits
HP Camel Toe
HP Harresi Kaigan Cadet Femení
HP Harresi Kaigan Cadet Masculí
HP Harresi Kaigan Cadet Femení "B"
HP Lads
HP Lads A
HP Lads B
HPG
HPG Dragons
HPG Fire
HPG Scorpion
HPG Ultimate Team
Las Chicas de Berni
Las Pekes
Les Solanis
Madisa Team
Marmol Team
Minabo de Kiev
Mini blaus
Mini Warriors-HPG
Nottingham Prisas
P. B. Handbol Montmeló
Petites Guerreres
Prebenjamí Cardedeu
Purple Team
Risoterapia
Rokies Sand
RxMen
Sand Queens
Sant Fost Beach
SPNHP Aleví Masculí
SPNHP Infantil Masculí
SPNHP GROC Aleví Femení
SPNHP GROC Cadet Femení
SPNHP GROC Cadet Masculí
SPNHP NEGRE Aleví Femení
SPNHP NEGRE Cadet Femení
SPNHP NEGRE Cadet Masculí
Sweet&Strong
Tumas_vistlou
X-Boys

Buscar