cap

Classificació Fase Final Campionat de Catalunya Open SPIT Roc&BolBeach 2017

GRUP A - INFANTIL FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Infantil Femení 3 3 0 6
2 HPG Infantil Femení 3 1 0 2
3 HPG B Infantil Femení 3 1 0 2
4 Warriors Girls 3 0 1 2

GRUP B - INFANTIL MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 HPG Infantil Masculí 6 5 1 12
2 CHP Midgard 6 4 1 10
3 ARHS Team Infantil Masculí 6 4 0 8
4 Harresi Kaigan Manda 6 3 0 6
5 Les Franqueses Beach Team 6 0 2 4
6 HP Pepperonis Infantil Masculí 6 1 0 2
7 Andorra 6 0 0 0

GRUP C - CADET FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 Harresi Kaigan Cadet Femení 3 1 1 4
2 HP Pepperonis Cadet Femení 3 0 2 4
3 Las Chicas de Berni 3 1 0 2
4 HPG Cadet Femení 3 0 1 2

GRUP D - CADET FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Cadet Femení 3 3 0 6
2 AYOYA2 Cadet Femení 3 2 0 4
3 Pirris Team Cadet Femení 3 1 0 2
4 Cocoloco Cadet Femení 3 0 0 0

GRUP E - CADET MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team B Cadet Masculí 3 2 1 6
2 Harresi Kaigan Minitruans 3 1 1 4
3 Kuda IX 3 0 1 2
4 HPG Pulpitos 3 0 0 0

GRUP F - CADET MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 HPG Chetos 4 2 2 8
2 Harresi Kaigan Legends 4 2 1 6
3 Chicagomelimpio 4 1 1 4
4 Tajar Foundation HP 4 1 0 2
5 Anonimus 4 0 0 0

GRUP G - CADET MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Cadet Masculí 3 3 0 6
2 AYOYA2 Cadet Masculí 3 0 2 4
3 Pirris team Cadet Masculí 3 1 0 2
4 Harresi Kaigan Cadet Masculí 3 0 0 0

GRUP H - SÈNIOR FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 BHR Sènior Femení 3 2 1 6
2 Electrogrup - The Corbi Team Sènior Fem. 3 2 0 4
3 Valonmanoconv slim filipin Sènior Fem. 3 1 0 2
4 Cocoloco Sènior Femení 3 0 0 0

GRUP I - SÈNIOR FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 Harresi Kaigan Espacio Aum Yoga 3 3 0 6
2 ARHS Team Juvenil Femení 3 2 0 4
3 HP Camel Toe Sènior Femení 3 0 1 2
4 Pirris Team Sènior Femení 3 0 0 0

GRUP J - SÈNIOR FEMENÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Sènior Femení 3 2 0 4
2 HP Camel Toe juvenil B 3 0 2 4
3 Harresi Kaigan Companyes 3 1 0 2
4 HP Duck You Sènior Femení 3 0 1 2

GRUP K - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Senior Masculí 3 3 0 6
2 Harresi Kaigan Olimpique de Mareo 3 1 1 4
3 HP Yongo Boys 3 1 0 2
4 Vodka juniors 3 0 0 0

GRUP L - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 Cocoloco Sènior Masculí 3 2 1 6
2 Jurassic Team 3 1 1 4
3 BHR - Camel Toe 3 0 1 2
4 HP Albipies Oráculo 3 0 0 0

GRUP M - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 BHR Sènior Masculí 3 3 0 6
2 HP Pepperonis Sènior Masculí 3 1 1 4
3 HP Duck You Sènior Masculí 3 1 0 2
4 Pirris Team Ubuntu 3 0 0 0

GRUP N - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 CHP Calella 3 3 0 6
2 Tajar Foundation 3 0 2 4
3 HP Pastelitos Beach 3 0 1 2
4 Valonmanoconv slim filipin Sènior Mas. 3 0 0 0

GRUP O - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 ARHS Team Juvenil Masculí 3 1 2 6
2 Pirris team Sènior Masculí 3 1 1 4
3 4a Style 3 1 0 2
4 Vilamayonkis 3 0 0 0

GRUP P - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 Electrogrup - The Corbi Team Sènior Mas. 3 2 1 6
2 HPC Lokesalga 3 0 2 4
3 Harresi Kaigan Top Damm 3 1 0 2
4 HP Camel Toe Sènior Masculí 3 0 0 0

GRUP Q - SÈNIOR MASCULÍ

Team
Played Wins ET Win Points
1 Comando Tiburon 3 2 1 6
2 CHP Truhanes 3 0 2 4
3 HPG Z 3 1 0 2
4 AYOYA2 Sènior Masculí 3 0 0 0